Menu 

Miss Pricess of the World
Bezpečnost dětí a mládeže v regionech
Judo Show Cup
Film Party

Představení projektu
MISS PRINCESS OF THE WORLD je oficiální název mezinárodní soutěže v dívčí kráse a komunikačních dovednostech, určené dívkám ve věku 16 -26 let. Cílem soutěže je sjednotit klání nejnižší ženské věkové kategorie. Zkušenosti z této akce a zájem spolupracujících organizátorů z celého světa ukázaly životaschopnost tohoto projektu. Pestrost disciplín (od zajímavých vystoupení, promenád až po mobilní komunikaci s internetem) v souladu s postupným hostingem finále soutěže v různých zemích světa, vykazuje všechny předpoklady k oslovení mládeže celého světa. Akce není kopií soutěží, v nichž rozhodujícími parametry jsou jen míry a váhy, hodnotí se i komunikační dovednosti, vtip a přirozený dívčí šarm.

 

Propozice soutěže
Dívky musí být svobodné, bezdětné, ve věku 16 - 26 let, vysoké min. 170 cm, musí mít státní příslušnost a trvalý pobyt v zemi, za kterou se hlásí, měly by komunikovat v anglickém jazyce, ovládat PC a internet, a nebyly finalistkami minulých ročníků. Do soutěže lze přihlásit vždy 1 dívku a jednu náhradnici z každé země.

 

Disciplíny soutěže
Soutěžící dívky prochází těmito disciplínami:
• Představení, rozhovor – krátké představení dívky nebo odpovědi na otázky v jednom světovém, nejlépe anglickém jazyce
• Volný program či herecká etuda – připravený minutový vstup z jakékoliv oblasti činnosti dívky, případně humorná parodie či scénka
• Mobilní komunikace – PC a internet, komunikační prostředek a zdroj informací
• Vzhled, promenáda – promenáda v plavkách a šatech módního návrháře

 

Oficiální webové stránky: www.missprincessworld.com, www.princeznysveta.cz

 

 

 

 

Jedná se již o pátý ročník projektu „Bezpečnosti dětí a mládeže v regionech“. Pilotní akcí prvního ročníku se stala akce „Praha dětem“ www.prahadetem.eu, která byla pořádána na Staroměstském náměstí ve spolupráci s Nadací BESIP a Magistrátem hlavního města Prahy, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

 

V letošním roce nad projektem převzaly záštity tyto organizace: Ministerstvo dopravy, Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Nadace Besip. Český červený kříž, Policie ČR, HZS, magistráty jednotlivých krajských měst popř. hejtmani kraje, ve kterých se akce budou konat. Celkově by se připravovaných akcí mělo zúčastnit 40 až 80 tisíc lidí.

 

Součástí projektu je masivní celorepubliková osvětová kampaň zaměřená na bezpečnost dětí a mládeže. Hlavním mediálním partnerem projektu je TV NOVA, dalšími mediálními partnery jsou nakladatelství Mladá Fronta, rádia sdružující MMS, Google atp. Vzhledem k typu projektu je možné zástupce partnerů zapojit do této kampaně formou rozhovorů do rádií, televize a ostatních médií. Projekt bude mít velikou podporu ve sdělovacích prostředcích (TV, rádia, tisk, internet) i jinou formou (plakáty, bannery, letáky apod.)

 

Nedílnou součástí akcí bude charita ve prospěch vybraných jednotlivců nebo dětských nadací či spolků (na Praze dětem byly předány šeky v hodnotě více než 1 milion Kč).

 

 

Obchodní nabídka Bezpečnost dětí a mládeže - zde

O akci

 

Judo Show Cup je sportovně kulturní a charitativní akce pořádaná filmovou společností J.B.J.FILM, s.r.o. a jejím producentem Petrem Jáklem společně se sportovním klubem USK Praha a Magistrátem hl. m. Prahy. 

 

Koná se každý rok na podzim ve sportovní hale Folimanka v Praze, kde se představí různé bojové sporty jako např. judo, sumo, taekwondo WTF, unifight (ruský speciální boj), capoeira, kaskadérské vystoupení, karate, řecko-římský zápas, aikido, kick box apod.

 

V každém roce se vybralo okolo 300 000,- Kč, které putovaly do dětských domovů, Jedličkova ústavu nebo Nadace dětské onkologie Krtek. V roce 2012 se koná již osmý ročník této akce.

 

Akce je přenášena televizí (záznam na Nově a ČT, zpravodajství atd.) a má vždy velkou reklamní kampaň.

 

Fotografie z minulých ročníků naleznete v sekci Fotogalerie, více informací, videa a články naleznete na www.judoshowcup.cz.

 

 

 

Obchodní nabídka Judo Show Cup - zde

O akci

 

Filmové párty za účastí tvůrců a herců jsou díky své tvůrčí atmosféře, společnosti osobností a zábavě skvělou příležitostí k setkání. Jde o akce k novým českým filmům (např. Probudím se včera, Saxana a Lexikon kouzel, V peřině, Čertova nevěsta, Bestiář, Obsluhoval jsem anglického krále, Rock podvraťáků, Prachy dělaj člověka, Kvaska, Tajnosti, Gympl, Poslední plavky, Sbatba na bitevním poli, Kajínek, Nejkrásnější hádanka, Bobule, Bathory, Vy nám taky šéfe, Sněženky a machři po 25 letech, Peklo s princeznou apod.) Akce se konají vždy v příjemném prostoru, vždy s atraktivním programem. V první části večera se koná akce pro uzavřenou společnost, která následně vygraduje v Afterparty, otevřenou i pro veřejnost.

 

Více informací o akci a fotografie naleznete na www.filmparty.cz.

 

 

 

Obchodní nabídka Film party - zde

Copyright © 2021 Partyproduction.cz

TOPlist